امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

حضرت فاطمه (س) گفتمان ولایت و امامت را در جهان اسلام زنده کرد

Share/Save/Bookmark

رئیس تبلیغات اسلامی ملکشاهی گفت: حضرت فاطمه (س) گفتمان ولایت و امامت را در جهان اسلام زنده کرد.

 

حجت الاسلام "سلطانعلی ناظری"؛ رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: حضرت فاطمه (س) گفتمان ولایت و امامت را در جهان اسلام زنده کرد.

وی اظهار کرد: نقش اساس و بی بدیل حضرت زهرا (س) در تبیین جایگاه ولایت یک اصول عقائد را برای جهان اسلام و خصوصا برای تشیع بیان نموده است که در مکتب اسلام استمرار حرکت نبوی را دارد .

ناظری افزود: مکتب خلفا برخلاف مکتب حضرت فاطمه (س) سبب اختلاف شده است. در مکتب خلفا جریان غدیرخم که معرفی امامت است نادیده گرفته شده است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی  گفت: در گفتمان حضرت زهرا(س) که منجر به شهادت ایشان گردیده است، جبران غدیرخم و تبیین جایگاه امامت و ولایت شده است و لذا تشیع منهای گفتمان فاطمه زهرا(س)، همان تشیع انگلیسی است که مقام معظم رهبری فرمودند و اسلام منهای مکتب اهل بیت همان اسلام آمریکایی است که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند.

وی تصریح کرد: هیچکس مانند حضرت فاطمه (س)  عمق و ژرفای امامت را نشناخت و هیچ فردی چون ایشان در راه تبیین امامت و شناسایی آن و دفاع از امام خویش تلاش نکرد.

ناطری در پایان گفت: حضرت زهرا(س) فرمودند؛ امام مانند کعبه است که باید مردم به سراغش بروند و نه اینکه کعبه به سراغ مردم برود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید