امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

حلب مقدمه ای برای پیروزی های دیگر خواهد شد/ قیمت گزاف خودروی بی کیفیت از مصادیق دریافت های نجومی غیر شرعی است

Share/Save/Bookmark

امام جمعه ملکشاهی گفت: خودروی بی کیفیت را به قیمت های گزاف به مردم دادن از مصادیق دریافت های نجومی غیر شرعی است.

به گزارش ملکشاهی خبر، "سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه در خطبه های این هفته نمازجمعه به آزاد سازی حلب اشاره کرد و گفت: حلب یکی از استراتژی ترین نقاط سوریه هم برای جبهه مقاومت و هم برای جبهه استکبار بود، جبهه استکبار با در اختیار داشتن حلب چند هدف را دنبال می کرد؛ اولین هدف آنان ایجاد شکاف مرزی بین حزب الله لبنان و ایران بود چرا که ایران از طریق سوریه به لبنان متصل می شد.
دومین هدف آنان دور کردن ایران از مرزهای رژیم غاصب صهیونیستی بود.
سومین هدف آنان تجزیه سوریه به شمال و جنوب بود که نقطه آغاز این تقسیم حلب بود.
چهارمین هدف آنان تجزیه کل خاور میانه بود کما اینکه به دنبال تجزیه عراق و یمن بودند و نقطه شروع این تجزیه نیز حلب بود

وی اظهار کرد: جبهه استکبار خیلی تلاش کرد که حلب به دست نیروهای مقاومت نیافتد، آن روزهاي اوليه هجمه داعش و و سایر تکفیری ها به اقصي نقاط سوريه، در ايران هيچكس، مطلقاً هيچكس به‌ جز رهبر انقلاب اميدوار به پيروزي مقاومت و مطمئن به شكست جبهه سعودي، قطري، عثماني و بقيه اراذل و اوباش منطقه‌اي آمريكا و رژيم صهيونيستي در برابر دولت قانونی و مردمی اسد نبود و هيچكس جرأت دفاع از بشار را نداشت، بعضی از دولتمردان سابق كه مي‌گفتند بايد بيداري انساني در سوريه را بپذيريم و با آقاي اردوغان همراه شويم اما امروز با مقاومت مومنین حلب آزاد شد و وعده مقام معظم رهبری تحقق یافت و ان شاء الله حلب مقدمه ای برای پیروزی های دیگر خواهد شد.

امام جمعه ملکشاهی افزود: پیروزی بزرگ جبهه مقاومت در حلب نشان داد که هر جا در مقابل دشمن مقاومت کردیم پیروز شدیم و هر جا به دشمن اعتماد کردیم ضرر دیدیم.

رئیس شورای تبلیغ شهرستان با اشاره به حقوق های نجومی غیر مشروع گفت : یکی دیگر از مباحث مهمی که نیاز است همه قوا چه قوه مجریه و چه دستگاه قضا و مجلس ورود پیدا کنند بحث از حقوق های نجومی است، علت زشتی حقوق های نجومی نامشروع بودن آنها است و الا اسلام با تجارت و سرمایه های مشروع مخالف نیست.

حجت الاسلام امینی تصریح کرد: اسلام با دزدی مخالف است با ربا مخالف است با غش و کلاهبرداری پول جمع کردن مخالف است و این ملاک در تولید کالاهای بی کیفیت داخلی و از جمله صنعت خودرو سازی نیز موجود است خودروی بی کیفیت را به قیمت های گزاف به مردم دادن از مصادیق دریافت های نجومی غیر شرعی است.

وی افزود: در مقابل این دریافت های نجومی دریافت های قطره ای است که بعضی اقشار مستضعف جامعه برای سیر کردن شکم خانواده هایشان با هزار زحمت به دست می آورند اگر با صاحبان دریافت های نجومی برخورد نشود صاحبان دریافت های قطره ای ناامید می شوند.

امام جمعه شهرستان ملکشاهی با اشاره به حضور استاندار و مسئولین استانی در ملکشاهی گفت: در هفته گذشته استاندار محترم ایلام به ملکشاهی آمدند و از چند پروژه مهم بازدید کردند و از مباحث مطرح شده در حضور ایشان بنده انصافا مراد جدی ایشان در رفع مشکلات توسعه شهرستان را دیدم و ایشان واقعا همه جانبه از مسئولین شهرستان و شخص فرماندار حمایت کردند که بنده ضمن تشکر از ایشان و معاونین خدوم استانداری تلاش های مستمر عزیزان را تا رفع محرومیت ها شهرستان ملکشاهی خواستارم

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار