امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در ملکشاهی آغاز شد

Share/Save/Bookmark

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملکشاهی از آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه شب عید به منظور کنترل و نظارت بازار از 15 اسفند تا 15 فروردین97 خبر داد.

"فرزاد آرمانده"؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملکشاهی  در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در ملکشاهی آغاز شد.

وی اظهار کرد:این طرح از تاریخ 15 اسفند تا 15 فروردین 97 در سطح شهرستان ملکشاهی اجرا خواهد شد.

آرمانده افزود: هدف از اجرای این طرح؛ کنترل و نظارت بیشتر بر بازار توزیع و مصرف کالا و خدمات بویژه کالاهای اساسی و ضروری با هدف تعادل عرضه و تقاضا و تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی و به منظور صیانت از حقوق شهروندی می باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملکشاهی گفت: در راستای این طرح که با همکاری اتاق اصناف و دیگر نهادهای مرتبط اجرا می شود، گشت های مشترک برگزار خواهد شد که رعایت نمودن موارد قانونی نظیر ضریب سود قانونی و... کنترل می شود.

وی تصریح کرد: ارائه فاکتور و نصب قیمت برای واحدهای صنفی ضروری است که در این طرح بیشتر بر نحوه قیمت و کیفیت محصولات نظیر پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، میوه و تره بار و مواد پروتئینی و حمل و نقل نظارت خواهیم داشت.

آرمانده اذعان کرد: در این مدت برای صنوف خدمات رسان علی الخصوص نانوایی ها کشیک های لازم مشخص گردیده و انشاءالله میوه شب عید از قبیل سیب و پرتقال در سطح شهرستان عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید